Upstays - Magnificent View - New - Terrace - A

  • 20 m²
  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer
  • 2 gasten
  • 1 bed

1-slaapkamer Immogroom- Magnificent View - New - Terrace - A Cannes appartement biedt accommodatie op een eersteklas locatie binnen slechts 6 minuten lopen van de Baai van Cannes. Het maximale aantal gasten van het appartement van 20 m² is 2.

Deze accommodatie heeft een een zitruimte en uitzicht op de zee. Bij Immogroom- Magnificent View - New - Terrace - A appartementen zijn een apart toilet, een douche en een wasmachine aanwezig voor uw comfort. Bovendien vindt u een haardroger en handdoeken in de badkamer.

Dit appartement biedt voorzieningen voor het zelf koken, zoals een complete keuken, en een eetgedeelte voor het gemak van de gasten.

Dit 1-badkamer appartement ligt in de Cannes La Bocca wijk van Cannes, op 3 km van de Marché Gambetta en niet ver van de Lérins Eilanden. Te voet bent u binnen 25 minuten in het centrum van Cannes. Op 10 minuten rijden vanaf Immogroom- Magnificent View - New - Terrace - A appartement vindt u het kasteel van la Napoule. De gasten kunnen ook een bus nemen van Mairie annexe busstation, dat binnen 100 meter loopafstand ligt om de rest van Cannes te verkennen.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Upstays - Magnificent View - New - Terrace - A
Sea View Apt, 3 Beds, Ac, Ideal For Congresses
Mobiele prijsaanbieding

Sea View Apt, 3 Beds, Ac, Ideal For Congresses

132 m van de accommodatie
Agreable Appartement Dans Une Residence De Vacances Avec Terrasse Et 2 Piscines, Au Bord De La Plage Du Midi
Mobiele prijsaanbieding

Agreable Appartement Dans Une Residence De Vacances Avec Terrasse Et 2 Piscines, Au Bord De La Plage Du Midi

7.7
Goed 18 beoordelingen
220 m van de accommodatie
USD 222 USD 200
per nacht
Proche Gare, 5 Min Plage Du Midi, Studio - Balcon - Palmazur Vacances
Mobiele prijsaanbieding

Proche Gare, 5 Min Plage Du Midi, Studio - Balcon - Palmazur Vacances

7.0
Goed 1 beoordeling
237 m van de accommodatie
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Nice Côte d'Azur
    30 km

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Accommodatie diensten

    • 24-uursreceptie

    In de keuken

    • Keukengerei

    Recreatie

    • Strandtoegang

    In de kamers

    • Airconditioning
    • Verwarming
    • Terras
    • Koffie- en theefaciliteiten
    • Strijkfaciliteiten

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan
    • Lift
    • Rookdetectors

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 16:00 tot 23:59
    Uitchecken: tot 11:00
    Licentienummer06029021187MX
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Upstays - Magnificent View - New - Terrace - A appartement te vinden?
      Upstays - Magnificent View - New - Terrace - A appartement is in de Cannes La Bocca wijk van Cannes gesitueerd, op 10 minuten met de auto weg van de Marché Gambetta.
    • Welke beroemde attracties liggen er in de buurt van Upstays - Magnificent View - New - Terrace - A appartement?
      Populaire plekken in de buurt van Upstays - Magnificent View - New - Terrace - A appartement zijn onder andere het kasteel van la Napoule, de Marché Gambetta, de Lérins Eilanden.
    • Welke betaalmethoden worden in Upstays - Magnificent View - New - Terrace - A appartement geaccepteerd?
      Upstays - Magnificent View - New - Terrace - A appartement accepteert de volgende betaalmethoden:
      • Visa
      • Mastercard
    • Welke eetgelegenheden kan ik vinden in de buurt van het appartement?
      Restaurants in de buurt van het appartement zijn onder andere Le Bistrot des Toques en Le Triskell restaurants, gelegen op ongeveer 5 minuten lopen.
    • Wordt internet in Upstays - Magnificent View - New - Terrace - A appartement aangeboden?
      Ja, Upstays - Magnificent View - New - Terrace - A appartement biedt wifi.
    • Is er een keuken in Upstays - Magnificent View - New - Terrace - A appartement?
      Bij Upstays - Magnificent View - New - Terrace - A appartement vinden gasten een kitchenette met koffie- en theefaciliteiten, keukengerei.
    • Hoe groot is het appartement?
      Het appartement heeft een totale oppervlakte van 20 m².

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Nice Côte d'Azur
    30 km

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Upstays - Magnificent View - New - Terrace - A

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten